Kiliminės dangos cheminis valymas

Profesionalios kilimų valymo paslaugos

Atnaujinsime kiliminę dangą naudodami saugius, aukštos kokybės produktus, kurie apsaugos vaikus, naminius gyvūnus ir aplinką.

Before After

Kiliminės dangos savybės

Kiliminė danga turi daugybę savybių, išskiriančių ją iš kitų grindų dangų. Pasižymi  puikiu šilumos sulaikimu, padidintu komfortu ir ergonomika. Taip pat kiliminės dangos  sumažina triukšmo sklidimą bei turi malonų vaikščiojimo paviršių.

 

Sintetinės kiliminės dangos

Sintetinės kilimų dangos gaminamos iš sintetinių medžiagų, tokių kaip poliesteris, nailonas, poliakrilas ir polipropilenas. Pasižymi patvarumu ir gebėjimu atlaikyti didelius svorius, todėl yra labai atsparios dėvėjimuisi.

Jos turi ir trūkumų, pavyzdžiui, yra linkusios sugerti kvapus. Nepaisant to, sintetines dangas gana lengva valyti.

Natūralios kiliminės dangos

Natūralios kiliminės dangos gaminamos iš ekologiškų medžiagų, tokių kaip gyvūnų vilna, medvilnė ir linas. 

Tačiau natūralių kilimų valymas gali būti sunkesnis nei kitų rūšių kilimų.

Kodėl rinktis profesionalias kilimų valymo paslaugas?

Naudojame profesionalią įrangą

Aukštos kvalifikacijos darbuotojai, platus valymo priemonių asortimentas ir naujausia įranga leidžia mums atlikti bet kokį darbą itin efektyviai.

Išvalome įsisenėjusias dėmes

Nepriklausomai nuo to, ar dėmės atsirado dėl maisto, ar dėl gėrimų, po mūsų cheminio valymo Jūsų kilimai atrodys nepriekaištingai.

Išvalome visų rūšių kilimus ir kilimines dangas

Nebūtina kilimą vežti į valymo centrą – mūsų specialistai gali greitai ir kokybiškai išvalyti visų tipų kilimus ir kilimines dangas jūsų namuose. 

Profesionalų kilimų valymą rekomenduojama atlikti bent 2 kartus per metus. paprastas kasdienis siurbimas neužtikrina tinkamo valymo ir visiškai nepašalina dulkių ir kitų nešvarumų.

Patikėkite priežiūra kiliminės dangos specialistams