Cheminis minkštų baldų valymas

Profesionalios baldų valymo paslaugos

Atkurkite baldų pirminę išvaizda naudodamiesi mūsų profesionaliomis cheminio valymo paslaugomis.

Before After

Šlapias giluminis baldų valymas

Šlapias valymas yra efektyviausias būdas nuo baldų pašalinti senas dėmes ir teršalus. Valymas prasideda nuo specialių dėmių valiklių, skirtų veiksmingai pašalinti tokias dėmes kaip; kavos, riebalų, kraujo, rašalo ir kitas dėmes. Po drėgno giluminio baldų valymo svarbu leisti baldams kelias valandas išdžiūti. Džiovinimo procesas trunka maždaug 3-6 valandas. Šis valymo būdas gali netikti visoms apmušalų medžiagoms.

Odinių baldų cheminis valymas

Naudodami specializuotus dėmių valiklius galime efektyviai išvalyti anilino odos, nubuko odos ir apsaugotos odos apmušalus. Odinių minkštų baldų valymui naudojame tik specialiai pritaikytas valymo priemones. Procedūra apima tirpalo naudojimą ir valymą medvilniniu skudurėliu, taip yra nepažeidžiama baldo odą.

Baldų valymo būdai

Minkšti baldai efektyviai valomi dviem būdais: milteliais arba putomis.

Minkštų baldų valymas putomis

Minkštus baldus galima išvalyti specialiomis valymo putomis, kurios suriša purvo daleles ir palengviną jų valymą. Kai valymo putos sureaguoja, baldą pilnai išvalome.

Cheminis valymas milteliais

Baldų valymo milteliai yra specialiai sukurti taip, kad juos būtų galima lengvai pašalinti giliai išsiurbiant dulkių siurbliu. Milteliai kaip kempinė, sugerianti ir surišanti nešvarumus, kuriuos galima lengvai pašalinti naudojant cheminį valymą.

Giluminis baldų valymas

Šlapias baldų valymas yra veiksmingiausias būdas pašalinti pasenusias dėmes, kvapus ir užterštumą. Toks giluminis baldų valymas ypač naudingas norint pašalinti įsisenėjusias dėmes, kurių neįmanoma išnaikinti kitais būdais.

Sumažiną dulkių erkučių kiekį

Balduose gali būti daugybė bakterijų, priklausomai nuo jų aplinkos ir naudojimo. Tyrimai rodo, kad vienas kvadratinis centimetras ant baldų gali turėti iki 10 milijonų bakterijų. Nepaisant to profesionalus cheminis baldų valymas gali kruopščiai išnaikinti dulkių erkutes ir kitus alergenus iš Jūsų minkštų baldų.

Pašalina blogus kvapus ir dėmes.

Mūsų aukštos kokybės dėmių šalinimo priemonės labai veiksmingai šalina net ir labiausiai įsisenėjusias dėmes, pvz., šlapimo, kraujo ir prakaito dėmes.

Mūsų valymo specialistai gali kruopščiai išvalyti baldus, pašalinti mikrobus ir grąžinti jiems priminę išvaizda. Naudodami aukštos kokybės dėmių valiklius ir specializuotą įrangą galime efektyviai pašalinti senas dėmes ir užterštumą nuo baldų. Mūsų patirtis garantuoja saugų ir efektyvų minkštų baldų valymą, leidžiantį lengvai pašalinti įsisenėjusius nešvarumus ir dėmes.

Giluminis minkštų baldų valymas namuose

Valome sofas, kėdes, pufus, kušetes, fotelius, kampus ir visus kitus minkštus daiktus. Atsižvelgdami į audinio tipą ir būklę, taikome tinkamiausią valymo metodą. Naudojame SANTOEMMA SABRINA (itališkas ekstraktorius), ASHBYS ENFORCER siurblius, kurie užtikrina išskirtinę kokybę ir greitį. Dviejų variklių siurblys kartu su galingu vandens siurbliu ir šildymo sistema pagreitina valymo procesą ir gerokai sutrumpina džiovinimo laiką.

Kodėl rinktis mūsų minkštų baldų valymo paslaugas?

Valome tą pačią dieną. Galime reguliariai atvykti į vietą kas savaitę, ar kas mėnesį.

Mūsų komandoje dirba tik patyrę ir mandagūs valymo meistrai, todėl galime pasirūpinti, kad jūsų baldai būtų išvalyti profesionaliai ir greitai.

Pašaliname dėmes ir augintinių plaukus.

Nepriklausomai nuo to, ar dėmė yra nuo maisto, gėrimų ar nuo naminių gyvūnų, galime pilnai atkurti pirminę apmušalų būklę.

Pašaliname nemalonius kvapus.

Jūsų apmušalai bus ne tik vizualiai atgaivinti, bet ir kvepės gaiviai bei švariai. Mūsų pažangios technologijos efektyviai pašalina dūmus, šlapimo ir vėmimo kvapus.

Mūsų valymo meistrai yra aukštos kvalifikacijos ir apdrausti.

Mūsų teikiamos minkštų baldų valymo paslaugos yra visiškai patikrintos, aukštos kvalifikacijos ir sertifikuotos. Taip pat visi mūsų darbuotojai yra apdrausti privalomu sveikatos draudimu.

Papildomos priemonės nuo dėmių.

Apmušalų audiniai gali būti apsaugoti nuo galimų dėmių, tokių kaip rašalas, raudonasis vynas, batų tepalas, kraujas, kreidelės ir kt.

Greita, efektyvu ir kvalifikuota.

Kiekvieną darbą stengiamės atlikti išsamiai ir kruopščiai. Mūsų profesionalios valymo paslaugos yra labai gerai įvertintos – vidutiniškai 4,9 žvaigždutės iš 5.

Patikėkite baldų valymą profesionalams

Mūsų komanda — gerą atmosferą sukuriantys kruopščiai atrinkti darbuotojai.

DUK

Visiems baldams yra taikoma fiksuota kaina ir minimalus užsakymas 50€.

Atvykstame nemokamai.

Mūsų cheminio valymo kainas rasite čia: minkštų baldų valymo kainos.

Taip, siūlome visapusiškas cheminio valymo paslaugas bet kokiems minkštiems baldams jūsų namuose ar biure. 

Mes valome:

  • Sofas
  • Sofas-lovas
  • Fotelius
  • Pufus
  • Kušetes
  • Tachas
  • Kampus
  • Čiužinius
  • Kilimus

Taip pat valome:

  • Pagalves

Kad valymo procesas būtų greitesnis ir efektyvesnis, pirmiausia naudojame įprastas valymo priemones, tačiau, jei pageidaujate, galime naudoti ir ekologiškus produktus.

Priklausomai nuo dydžio ir būklės, dvivietės sofos valymas turėtų užtrukti maždaug valandą.