Čiužinių cheminis valymas

Profesionalios čiužinių valymo paslaugos

Jūsų čiužinys atrodys kaip naujas! Pašalinsime paviršinius purvus, dulkes ir kitus nešvarumus. 

Before After

Čiužinių valymo privalumai

Efektyviai mažina dulkių erkučių neigiamą poveikį

Dulkių erkutės yra dažnas alergijos ir astmos šaltinis,  jų neigiamą poveikį galime jausti, net ir nežinodami apie jų egzistavimą savo namuose. Nepaisant to, profesionalus cheminis valymas gali visiškai išnaikinti dulkių erkes ir kitus alergenus iš jūsų čiužinių.

Dingsta nemalonūs kvapai ir dėmes

Mūsų naudojami dėmių valikliai pašalina sunkiausiai išvalomas dėmes, tokias kaip šlapimo dėmes, kraują ir prakaitą. Valikliuose esančios dezodoruojančios medžiagos padeda kovoti su bet kokiu nepageidaujamu kvapu. Baigus valymą, jūsų čiužinys bus šviežias, švarus ir kvepės kaip naujas.

Švarūs iš vidaus

Nors čiužinys iš išorės gali atrodyti švarus, tai dar negarantuoja, kad jis švarus ir iš vidaus. Vidutiniškai čiužinio viduje gali susikaupti iki 3 kg dulkių, todėl jo išvalyti be profesionalių paslaugų praktiškai neįmanoma.

Ilgaamžiškumas

Reguliarus cheminis čiužinio valymas ženkliai prailgina čiužinio eksploatacijos laiką.

Čiužinio valymo etapai:

1) išankstinis valymas ir siurbliavimas

Atvykus valymo meistrui, jis kruopščiai išsiurbs čiužinį, pašalins dulkes iš 5 cm gylio, gyvūnų plaukus ir kitus purvus. Valymo procesas apima kruopštų abiejų čiužinio pusių valymą, o įsisenėjusioms dėmėms pašalinti yra naudojamas specialus dėmių valiklis.

3.) Giluminis čiužinių valymas

Plovimas šampūnu

Procedūros metu čiužinys plaunamas šampūnu, kuris veiksmingai pašalina net labiausiai įsisenėjusius nešvarumus. Dėl to pastebimai pagerėja paviršiaus išvaizda.

Dėmių valymas

Išplovę čiužinį šampūnu, patikrinsime, ar ant jo neliko dėmių. Norėdami visiškai pašalinti dėmes, naudosime specialų biovaliklį, kuris galutinai suardo likusias balde įsisenėjusias dėmes.

Mūsų naudojamas biovalikis pašalina pieno, kraujo, kavos, vėmalų, gyvūnų šlapimo, prakaito dėmes ir kitus nemalonius čiužinio kvapus.

Išsausinimas

Kruopščiai išdžioviname paviršių, kad po džiovinimo neliktų vandens likučių. Audinys po valymo greitai išdžiūsta, o čiužinys išdžiūsta per pusę dienos.

3) Papildoma čiužinio apsauga

Klientui pageidavus uždėsime specialų apsauginį sluoksnį, apsaugantį nuo įvairių skysčių ir neleidžianti galimai išsiliejusiam skysčiui įsigerti. Tai palengvins čiužinio priežiūrą ir valymą ateityje.

Patikėkite darbą profesionalams

Valome visų tipų čiužinių dėmes

Nesvarbu, kokio dydžio ar tipo Jūsų čiužinys, galime pasiūlyti individualiai pritaikytas valymo paslaugas, atitinkančias visus Jūsų poreikius. Nuo 2-viečių čiužinių iki spyruoklinių čiužinių – turime žinių ir įgudžių, koks valymo būdas yra geriausias, kad užtikrintume efektyviausius rezultatus.

Naudojame saugias valymo priemones, tinkančias vaikams ir naminiams gyvūnams

Čiužinių valymą atliekame naudodami visiškai saugius produktus, kurių sudėtyje nėra pavojingų cheminių medžiagų.

Mūsų komandą sudaro tik kvalifikuoti ir savo darbą profesionaliai atliekantys darbuotojai

“Mobilus valymas” — aukštos kvalifikacijos profesionalai, turintys didelę patirtį ir kompetenciją šioje srityje.