Apie mus

Apie mus

Rūpinamės Jūsų švara ir sveikata jau 10 metų. Naudojame tik aukščiausios kokybės valymo priemones ir naujausias valymo technologijas, užtikrinančias aukščiausios kokybės cheminio valymo paslaugas.

Mūsų komanda – ilgametę darbo patirtį turintys valymo meistrai, siekiantys geriausio rezultato.  Mūsų darbuotojai dirba mažiausiai 5-7 metus kartu. Seniausiai dirbantis darbuotojas dirba nuo 2017 m.

Jūsų švara mums rūpi. Mes padėsime Jums atnaujinti savo baldus bei kvėpuoti švariu oru. Esame įsitikinę, kad būsite patenkinti mūsų darbo rezultatais.

Kodėl verta rinktis mus?

Darbą atliekame kruopščiai ir kokybiškai.

Dirbame pagal Jūsų norus, pageidavimus, Jums palankiu metu.

Švarūs namai — Sveikesnis rytojus!

Darbe vadovaujamės šūkiu: Švarūs namai — sveikesnis rytojus! Profesionalumo, entuziastingumo bei lankstumo dėka jau užkariavome daugelio klientų pasitikėjimą. 

Šiuo metu didžiąją dalį savo darbų mes atliekame Vilniaus mieste bei Vilniaus rajone, bet džiaugiamės, kad turime klientų iš visos Lietuvos.

Misija, Vizija

Misija

Mūsų tikslas - grąžinti baldų pirminę išvaizdą. Mūsų atliekamas minkštų baldų valymas viršys net pačius didžiausius lūkesčius, todėl Jūsų sofa,  fotelis, tachta ar kiti baldai atsidurs patikimose rankose.

Vizija

Teikti profesionalias ir aukščiausios kokybės cheminio valymo paslaugas.

Vertybės

  • Profesionalumas ir kokybė;
  • Laikas ir operatyvumas;
  • Rūpestis ir dėmesys